top of page

ČIŠTĚNÍ VLASŮ pomocí MALIBU C

Malibu C je vlasová kosmetika pocházející z USA, která se specializuje zejména na čištění vlasů. Tyto produkty jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Všechny produkty jsou  100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace. pomáhají účinně řešit problémy s vlasy i s vlasovou pokožkou.

Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů VITAMÍNU C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Malibu C nabízí různé řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • blednutí barvy

  • problémy s krytím šedivých vlasů

  • zašlé blond odstíny

  • nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky

  • ztrátu pružnosti vlasů

  • ztrátu lesku vlasů

  • zesvětlení vlasů, které "zmizí" po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé!

Malibu C si umí poradit i s nánosy léků, které také ulpívají ve vlasech. Antikoncepce, pravidelné braní léků (štítná žláza atd) nebo jen pouhé onemocnění a chvilkové braní třeba antibiotik to vše ulpívá a vrství se nejen na povrchu vlasu i uvnitř a způsobuje nežádoucí situace při barvení, ale už i při pouhé úpravě vlasů.

Více k vlasům a jejich stavu se dočtete 

bottom of page