KRÁSNÁ bd vs SPOČINUTÍ DUŠE 

ZDRAVÍ... Stále častěji skloňované slovo ve všech pádech a v každém věku. Zdraví bez kterého nejde NIC. Vše co v životě můžeme dělat je podmíněné zdravím. Pokud máme štěstí, tak do určitého věku nemusíme zdraví vůbec řešit a často ani neřešíme. Až časem a s věkem se naše tělo ozívá a zůčtujeme se vším... Jak jsme jedli, jak jsme spali, jak jsme se hýbali a jak jsme mysleli. To vše má na náš život a naše zdraví vliv. Ne nadarmo se říká, že "To jak žiješ dnes, ovlivní to, jak se budeš cítit zítra". Naše pleť, naše tělo i naše vlasy odráží naše vnitřní prostředí. Proto moje kadeřnická cesta "uhnula" k celostnímu přístupu.

Na vlastní kůži jsem zažila ten vnitřní pocit, že potřebuju a hlavně chci něco změnit, něco se sebou udělat. 

Změna z vnitřku mě změnila zvenčí a odstartovala můj "nový" život.

Od mala jsem byla "tlusté" dítě. Maminka si mě s láskou vykrmila a já v 17 letech měla více jak 100kg. Do té doby jsem byla označována velmi hanlivými a nelichotivými přezdívkami, které se zarývaly hluboko do mého podvědomí a srdce. Sama k sobě jsem přistupovala stejně tak, jak jsem byla označována. Tedy jako k tlusté, ošklivé a neschopné holce. Neměla jsem se ráda a nenáviděla svoje tělo i život. Když jsem rozum pobrala, rozhodla jsem se zhubnout. Nejdříve velmi nerozumně a nezdravě, v 18ti letech jsem měla našlápnuto k anorexii a až moje podvýživené tělo a lékařka mě upozornili, že pokud nezačnu normálně jíst, mohla bych být velmi vážně nemocná. A tam začala má cesta hledání zdraví... Tenkrát ještě nebyl internet, proto má cesta započala studiem knih a časopisů, díky kterým se mi podařilo zjistit jak správně jíst, jak se hýbat a co vlastně dělat, aby mé tělo dobře vypadalo  a bylo zdravé. Podařilo se mi zhubnout téměř 40 kilogramů. To vše sebou neslo celkovou změnu životního rytmu, vzhledu i vizáže.

Zhubnutí však bylo jen začátkem mé cesty. Zjistila jsem, jak důležitý a vlastně nejdůležitejší ze všeho je soulad ducha a těla. Psychické pochody, myšlenky, strachy a obavy a především emoce nás ovlivňují mnohem více, než jsme si ochotni připustit. Psychosomatika nám je v tomto velmi dobrým ukazatelem. Naše tělo ví velice dobře co mu nedělá dobře a umí nám to dát najevo. A to buď v jemnější formě např. právě kvalitou a stavem našich vlasů či pokožky a to jak vlasové tak i kůží celého těla nebo  občasnými bolestmi zad či nekomfortem po jídle. Pokud ovšem našemu tělu naslouchat neumíme nebo nechceme, dá o sobě vědět razantněji to už v podobě úrazu nebo nemoci. Také moje psychika a sebevědomí byli velmi narušené. Malá sebedůvěra se odrážela v každodenní komunikaci s lidmi, v neschopnosti porojevit vlastní názor nebo jen promluvit nahlas před více lidmi. Při jakékoli pozornosti upřené k mé osobě jsem zrudla až po konečky vlasů (což se mi mimochodem při mluvení před více lidmi na veřejnosti děje dodnes, ale už si s tím umím poradit ;-) Proto jsem se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a zúčastnila jsem se televizní soutěže pro ženy Pretty woman, kde jsem postoupila až do semifinále v Hradci Králové, které bylo natáčené Českou televizí. Zde jsem mimo jiné prošla školou modelingu a rétoriky. Celé toto klání trvalo půl roku. Díky této zkušenosti jsem se setkala se spoustou zajímavých osobností a to ne jen z televizního či divadelního světa. Velmi ráda na tento "kus" života, který mě OPRAVDU VELMI ovlivnil v dalším životě, s láskou a nostalgií vzpomínám.

 

www.prettywoman.cz

Co se mého vzdělání týče, jsem vystudovaná kadeřnice. V době, kdy jsem se o studium ucházela, byla nutná talentová zkouška z kreslení, byla důležitá známka z chemie i prospěch jako takový. Kadeřničina v té době byl vážený obor. Dále jsem absolvovala kurz nehtové modeláže a manikůry. Roky se zdokonaluji ne jen v kadeřnické oblasti, ale i v biologii člověka, psychologii, psychosomatice, epigenetice, práci s energiemi, a v mnoha dalších duchovnějších přístupech. Absolvovala jsem kurz Kraniosakrální terapie. Jsem školený a certifikovaný dermotricholog a absolvovala jsem intenzivní kurz u Mindset Academy kde jsem úspěšně složila zkoušky a jsem MŠMT akceditovaný Mindset® Health-Coach.

V roce 2015 jsem získala titul podnikavá žena roku.

PROFESNÍ ÚSPĚCHY A REFERENCE:

Rozhovory pro časopisy ŽENA A ŽIVOT, Moje rodina, Pražský denník, Pestrý svět, Rytmus života 

Realizace (make-up, hairstyling, styling) kalendářů pro rok 2014 pro firmu Alef0

www.alefnula.cz , www.alefnula.hu , www.alefnula.sk 

Rozhovor a realizovaná proměna (změna vizáže, make-up, hairstyling) pro časopis RYTMUS ŽIVOTA

Make-up, hairstyling TV spot ŽENY. sro

Make-up, hairstyling,  styling a produkce pro propagaci autorských šperků paní Lenky Blažkové LENKA BLAZA

Fotomake-up předního českého atleta Petra Svobody při reklamním focení s fotografem Rudy Kovářem

Fotomake-up, hairstyling a produkce pro fotografa Milana Kruliše www.fotokrulis.cz se kterým úzce spolupracuji

Fotomake-up, hairstyling naší úžasné "paní herečky" Simony Stašové pro výstavu autorských šperků

Fotomake-up, hairstyling pro mladou, úspěšnou herečku a nyní již i paní magistru Andreu Daňkovou 

Fotomake-up, haistyling, styling hudební kapely Profil při realizaci nového CD

Fotomake-up, haistyling, stilung zpěvačky Kateřiny Ševidové při realizaci jejího nového CD

Jsem vedena jako Expert na proměny v internetovém magazínu drogerie Teta, kam přispívám odbornými články.

 

Hraní a účinkování:

Film (Muži v naději, Láska je láska, Muž který se směje, Josefína, Orloys odisea), Role v životopisném dokumentu režiséra Matěje Mináče, Životopisný seriál  "Já, Mattoni", seriál Na vodě atd.

Reklama (Marlboro, Audi, Nissan, L&M, T-Mobil, Dash, Colgate, Pantene proV, Vodka 42, Lenovo, Fernet, Peter Hahn, Kia, Johnie Walker, Blesk mobil, Globus, Old Spice, Pepsi-cola, ERA banka, Pilsner urquell a další...)

Natáčení spotu pro nadaci La Strada

 

            

  

Získání titulu Podnikavá žena roku 2015
Získání titulu Podnikavá žena roku 2015
press to zoom
Certifikát k úspěšnému dokončení kurzu Kraniosakrální terapie
Certifikát k úspěšnému dokončení kurzu Kraniosakrální terapie
press to zoom
Certifikát akreditovaný MŠMT Mindset health coach
Certifikát akreditovaný MŠMT Mindset health coach
press to zoom
Focení autorkých šperků
Focení autorkých šperků

a paní Simona Stašová

press to zoom
Focení autorských šperků
Focení autorských šperků

a paní Simona Stašová

press to zoom
Focení autorských šperků
Focení autorských šperků

paní Simona Stašová, fotograf Milan Kruliš

press to zoom
Proměna pro rytmus života
Proměna pro rytmus života

Bohužel k mé velké lítosti není proměna v článku téměř znatelná :-( Nicméně se velmi povedla a je k nahlédnutí zde na stránkách. Paní Jana, si proměnu velmi užívala při samotném procesu i dlouho potom :-)

press to zoom
Proměna pro Rytmus života
Proměna pro Rytmus života

Bohužel k mé velké lítosti není proměna v článku téměř znatelná :-( Nicméně se velmi povedla a je k nahlédnutí zde na stránkách. Paní Jana, si proměnu velmi užívala při samotném procesu i dlouho potom :-)

press to zoom
Reklama Globus- tvář oc Černý most
Reklama Globus- tvář oc Černý most
press to zoom