NEŽ SE KE MNĚ OBJEDNÁTE....

PROMĚNA, MELÍR, ÚPRAVA VLASŮ…. 

aneb na co se objednáte, co očekáváte a co dostanete…

 

Přátelé, občas se ztrácíte v nabídce mnou nabízených služeb a v jejich obsahu a protože je Vás zájemců o mé služby stále více a více (za což jsem opravdu vděčná a nesmírně si Vaší důvěry vážím), přináším pár řádků o tom na co se objednat, abyste opravdu odcházeli spokojení a s tím, co očekáváte.

 

Nefunguji jako klasické kadeřnictví. Zakládám si na osobním přístupu a otevřeném jednání. Vše začíná objednávkou a následnou domluvou na konkrétní  úkon.

 

Pokud se objednáte  “jen” na úpravu vlasů - je to pro pro mě jasně daný úkol : Úprava stávajícího účesu, doplnění event. sjednocení barvy, melír, střih atd.

Očekávám Vaši představu o tom, co ode mně požadujete a já udělám vše proto, abych ji naplnila.  Navíc, vážíte-li cestu z jiného města i desítky kilometrů což se nezřídka stává, je dobré si dopředu ujasnit s čím ke mně přijíždíte.

Vždy vyžaduji od nově příchozí dámy fotografii vlasů, abych věděla na co se připravit a co očekávat. Vždy s Vámi dopředu řeším Vaši představu, historii Vašich vlasů a Vaše možnosti.

Jsem tu proto, abych Vás nasměrovala a poradila s Vaším účesem, s výběrem střihu a vysvětlila co pro Vás je a co není vhodné. Nicméně se stále držíme Vašeho nastaveného stylu se kterým přijdete. Jdete za mnou jako za odborníkem a svěřujete mi do rukou své vlasy, což se vždy snažím naplnit. Pokud mi ale chcete svěřit celou svou vizáž, není to už jen o vlasech a jejich úpravě.

 

Pokud ke mně přicházíte s požadavkem změny vizáže a Proměny, tak ta se plánuje dopředu podle Vás a podle Vašeho naturelu. Musím vymyslet pro Vás vhodnou barvu, střih, typ účesu, líčení….Vše spolu řešíme tak dlouho, dokud nemám všechny potřebné informace o Vás, abych mohla “postavit" proměnu. Proměna jako taková bývá časově i finančně náročnější (cca 6 hodin) 

Do každé z Vás,  dávám při proměně vždy kousek sebe. Vždy se snažím maximálně naladit na Vaši osobnost a Váš naturel. Snažím se Vás poznat a maximálně se sladit s Vámi což bývá někdy dost náročné a to ne jen fyzicky…

 

Poměrně často se ale stává, že se klientka ke mně objedná POPRVÉ a “jen” na úpravu vlasů. Zasedne do křesla a očekává velkou změnu (PROMĚNU), na kterou není objednaná.

Vyjímečně se stane , že jasnou změnu vidím již na první pohled a můžeme se na proměně domluvit i na místě . (dle časových možností - taková proměna se logicky navýší ne jen časově, ale i finančně)

Zjišťuji, že klientka vlastně neví co chce, že klidně změní uplně barvu i délku vlasů a vše ráda nechá na mě…protože  proměny, které dělám se jí moc líbí...líčení vlastně nepotřebuje, protože se moc nelíčí … Ale je třeba si uvědomit, že účes a vlasy je jen polovina vizáže. Líčení vše potrhne a dokončí, doladí… a tudíž tolik očekáváný “WAU” efekt, provázející proměny, se nedostaví :-) 

Proto, pokud chcete a očekáváte změnu vizáže (proměnu), je dobré se na ní skutečně objednat a nelitovat vložených financí, protože jinak bohužel není v mých silách splnit Vaše očekávání.

 

Věnuji stále více a více času tomu, aby jste Vy i já byli spokojeni a rádi se ke mně vraceli. To vše, ale stojí nemalé usilí a nemalé finance. Pravidělně se pro Vás zdokonaluji, vzdělávám a školím, rozšiřuji a zkvalitňuji své stávající služby.

Nejsou moc vnímané položky jako je provoz salonu, vybavení, nářadí a další nutné výdaje spojené s podnikáním… Zároveň vlasová, pleťová i dekorativní kosmetika, kterou používám patří mezi kvalitnější a tudíž i dražší... To vše se následně odráží na konečném výsledku :-)

 

Mé stálé klientky často v legraci říkají, že u mě nemají jen upravené vlasy, ale i duši :-) je to proto, že mě má práce neskutečně naplňuje, baví a těší. Miluju ji a věřím, že je to znát. 

 

Měla jsem potřebu se s Vámi podělit o mé myšlenky, uvést tyto věci na pravou míru, hlavně pro nově příchozí klientky, abych to vše mohla dělat s tímto nasazením a radostí i nadále :-) 

 

Těším se na Vás, 

Bára